Strona głowna O firmie Oferta Kontakt
  O FIRMIE
Firma P.H.U. "GOLPOL" powstała w Listopadzie 2003 roku w miejscowości Wielichowo w województwie Wielkopolskim. Jej właścicielem jest Zbigniew Golczak.

Podstawą działalności firmy jest skup, sprzedaż hurtowa i eksportowa świeżej pieczarki białej i brunatnej do krajów Unie Europejskiej. W sezonie letnim handlujemy także warzywami (konkretnie papryką), runem leśnym oraz owocami. Celem naszym jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów dlatego ciągle się rozwijamy i doskonalimy. Szczególną cechą GOLPOL jest dotrzymywanie zawieranych umów i solidność w realizacji. Przekonali się o tym liczni nasi dotychczasowi kontrahenci w kraju i w Europie. Za dotychczasową działalność zostaliśmy nagrodzeni w 2013 roku przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji pieczarek co pozwala nam dobierać producentów grzybów najwyższej jakości. W ramach współpracy zapewniamy im podłoże do produkcji sprowadzając je z Belgii i Holandii. Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym co pozwala nam dostarczyć towar świeży, najwyższej jakości. Na miejscu, czy w hali zakładu jest ona rozładowana, sortowana, pakowana w pojemniki o wielkości odpowiedniej do zamówienia i schładzania. Następnie grzyby są ładowane na samochody, które transportują je do miejsca przeznaczenia. Produkt musi być świeży. To jest priorytet, więc u odbiorcy znajdzie się w ciągu jednego, najwyżej dwóch dni.

Większość grzybów przeznaczona jest na eksport do Belgii, Niemiec i Holandii. W kraju współpracujemy z firmą Selgros oraz innymi mniejszymi odbiorcami.

W OFERCIE POSIADAMY:


- Pieczarki białe
- Pieczarki brązowe
- Grzyby leśne
- Boczniaki
- Shiitake
- Papryka
Strona główna     |     O firmie     |     Oferta     |     Kontakt                      MBEST 2013